Знову в жалобі Березівська громада

Дата: 12.02.2024 08:45

Віддано та мужньо захищаючи рідну Україну від ворога, під час виконання бойового завдання загинув житель Берези Володимир Миколайович Понирко.

Народився Володимир 9.03.1975 в селі Кривенкове. Закінчив школу у Березі, пізніше навчався у Глухівському технікумі. Трудову діяльність розпочав у колгоспі. У липні 2023 року став на захист Батьківщини. Героїчно загинув 6 лютого під Авдіївкою. У жалобі за мужнім воїном дружина і троє дітей

Вічний спокій душі та слава воїну, який віддав життя за волю та незалежність України!

Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі…

Прощання з Героєм відбудеться сьогодні о 10.00 год.біля його будинку, а о 11.00 год. біля церкви.

Закликаємо жителів громади долучитись до церемонії прощання та розділити біль утрати з рідними та близькими Героя, віддати останню шану українському воїну-земляку.