Здобула заслужену допомогу

Дата: 29.02.2024 15:13

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» завершено.

У другий конкурсний день в доброзичливій атмосфері професійного спілкування конкурсанти, презентуючи власний досвід роботи, отримали творче піднесення, яскраві враження.

Педагоги засвідчили, що позашкілля – це різнобарвний світ, у якому кожна дитина талановита по-своєму, а кожний педагог – це творча особистість, яка має свій неповторний талант.

На підставі висновків журі - ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» (декоративно-ужитковий профіль, народна лялька) виборола Покотило Тетяна Вікторівна – керівник гуртка позашкільного комунального закладу «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Березівської громади.