Щоб знати і берегти історію

Дата: 23.02.2024 14:22

"Той хто не знає свого минулого - не вартий майбутнього" - мабуть, кожен з нас чув цю крилату фразу. І саме зараз, під час війни з російським агресором, ми як ніколи гостро усвідомлюємо,наскільки важливо знати та зберігати свою історію, своє коріння, свою культурну спадщину. І передавати ці знання із покоління в покоління.

Вчора в нашому Громадському музеї відбулася семінар-нарада "Організація роботи з популяризації національної культури та збереження культурної спадщини в Березівській громаді"

Краєзнавці, музейники, бібліотекарі, гуртківці ділилися досвідом роботи, радилися, пропонували нові ідеї по створенню нових спільних проектів. Доповнили захід екскурсія музеєм та майстер клас з ткацтва від майстрині Ганни Науменко.

Фінальним акордом зустрічі була презентація книги - передруку Пелагеї Литвинової-Бартош "Весільні обряди та звичаї в селі Землянці Глухівського пов у Чернигівщині". Аматорський фольклорний колектив "Панянки із Землянки" заспівав декілька вже відтворених обрядових пісень із цієї книги.