Пам'ятаємо наших героїв

Вічна шана та пам'ять

Олександр Петрович Костюченко Народився 9 лютого 1984 року у Слоуті. Тут виріс, здобув освіту. До війни працював у місцевому сільськогосппідприємстві. Він був товариський, працьовитий, любив порядок, не цурався жодної роботи. Мав багато друзів. Влітку минулого року став на захист Батьківщини. Вірний обов’язку, Олександр служив у складі 42 батальйону 57 окремої мотопіхотної бригади імені Кошового отамана Костя Гордієнка. Зв'язок із Героєм обірвався у жовтні 2022 року, коли вони з побратимами виконували бойове завдання поблизу Безіменного на Херсонщині. Протягом тривалого часу Захисник вважався зниклим безвісти. Наприкінці липня 2023 рідні отримали трагічну звістку, що зруйнувала всі надії - Герой загинув 1 жовтня 2022. Вдома у воїна залишилися дружина, двоє синів, батьки…

15:04 04.06.2024

Вічна шана та пам'ять

Богдан Олександрович Федько Народився 26 грудня 1996 року в селі Хмелів Роменського району. У 2017 році Богдан закінчив Глухівський медичний фаховий коледж, отримавши спеціальність “Лікувальна справа”. Одружився і переїхав у село Береза. У 22 роки він підписав контракт на військову службу у Збройних силах України. З тих пір, вірний присязі, Богдан мужньо захищав Батьківщину та до останнього подиху виборював мир для майбутніх поколінь. Загинув Герой 11 травня 2022 року, йому навіки 25. У мужнього Захисника залишилися батьки, дружина, маленька донечка.

15:03 04.06.2024

Вічна шана та пам'ять

Віталій Миколайович Дорошенко Народився 9 лютого 1992 року у в селі Обложки. Після закінчення 9 класів Обложківського НВК навчався у Глухівському агроколеджі СНАУ, де опанував професію техніка-електрика. Після строкової служби уклав контракт із Збройними силами України у 2017 році. Воював на посаді командира бойової машини обслуги реактивної артилерійської батареї у 27-ій реактивній артилерійській бригаді імені кошового отамана Петра Калнишевського. Загинув 25 квітня 2022 року  в результаті ворожого обстрілу в районі виконання бойового завдання на Харківщині. Поховати Героя змогли лише через місяць - 19 травня 2022 року.

15:01 04.06.2024

Вічна шана та пам'ять

Анатолій Михайлович Короткий Народився 23 грудня 1968 року в селі Обложки, жив у Глухові. Працював у органах МВС. У 2019 році підписав контракт зі Збройними силами України. Служив у 16 батальйоні 58 ОМПБр ім. гетьмана Івана Виговського. Загинув 18 березня 2022 року у бою з російським загарбником поблизу с. Буди, при деблокаді м. Чернігів. Він був відважний воїн, професійний боєць, щирий патріот, справжній друг. Без батька залишилися дві доньки.

15:00 04.06.2024