Сумська область, Шосткинський район

Вічна шана та пам'ять

Дата: 04.06.2024 15:05

Денис Вікторович Черненко
Народився 15 травня 1990 року в с. Туранівка на Ямпільщині. Згодом родина переїхала до Іващенкового. Хлопець закінчив місцеву школу. Здобув освіту Денис у Глухівському вищому професійному училищі. Одружився, переїхав до Колодяжненської громади, що на Волині. У серпні 2022 року став на захист Батьківщини, приєднавшись до лав Збройних Сил України. Герой мужньо боронив Україну у складі 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ. У листопаді 2022 року був поранений, після лікування повернувся на фронт. У січні 2023 року поблизу Кремінної під час виконання бойового завдання отримав тяжкі поранення. Помер 20 січня 2023 року у госпіталі. Йому було лише 32… А він, уже залишиться, навіки в строю, поповнивши Небесне Військо Героїв... У Героя залишилася дружина, маленький син, мати.