Сумська область, Шосткинський район

Вічна шана та пам'ять

Дата: 04.06.2024 15:19

Сергій Володимирович Лисенко
Народився 7 січня 1975 року в с. Шевченкове. Після закінчення місцевої школи здобув фах водія. Чоловік працював у колгоспі, згодом на пилорамі. До війська Сергій Лисенко був мобілізований у грудні 2023 року. Захисник гідно боронив рідну землю старшим стрільцем-оператором на одному з найгарячіших напрямків фронту – Куп'янському районі Харківської області. Він вірою та правдою боровся з російським окупантом за нашу Україну, за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця, проте не вдалось зберегти своє… 7 березня 2024 року Сергій Лисенко поліг смертю Героя поблизу села Синьківка. Рідні та друзі згадують Сергія як веселу, щиру людину, завжди готового прийти на допомогу. У вічній скорботі та смутку залишилися дружина, донька, сестри.