Сумська область, Шосткинський район

Вічна шана та пам'ять

Дата: 04.06.2024 15:19

Олександр Миколайович Мазепа
Народився 12 травня 1983 року у селищі Вороніж Шосткинської громади. Згодом родина переїхала до с. Береза. Чоловік був добрим, товариським, дуже працелюбним, мав золоті руки, хист до ремонту будь-якої техніки, за що односельці й називали «Кулібін». Таке псевдо отримав і у війську. На захист Батьківщини О. Мазепа став у липні 2023 року, служив оператором-розвідником у 110 окремій механізованій бригаді імені генерал-хорунжого Марка Безручка. У жовтні минулого року був поранений, після лікування знову повернувся у ряди захисників на один із найгарячіших напрямків фронту – Авдіївський. Як розповідає сестра полеглого Героя, востаннє він виходив на зв'язок 18 січня. Понад три місяці Олександр вважався зниклим безвісти, однак страшна звістка 8 травня обірвала всі надії. Мужній Захисник загинув під час виконання бойових завдань в районі Авдіївки, боронячи рідну землю від російського агресора. Не дочекалися воїна-захисника дружина, маленький син, сестра і молодший брат.