Грант від  Посольства Німеччини

На території Березівської ОТГ первинну медичну допомогу надає комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Березівської сільської ради.

14:12 25.10.2018

Дитячий майданчик

У Березівській об’єднаній територіальній громаді успішно реалізовуються проекти в рамках громадського бюджету. Чільне місце серед них займають проекти, спрямовані на покращення умов для розвитку дітей та молоді, в першу чергу пільгових категорій. Зокрема, молодіжна громадська організація «За тобою майбутнє» спільно із відділом освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради, залучивши депутатів с. Береза та 15 активістів віком від 22 до 36 років, підготували проект «Дитячий майданчик на віддаленій вулиці с. Береза» та отримали перемогу в конкурсі на його втілення за кошти бюджету участі.

09:00 18.10.2018

Увага! Важлива інформація

Всім підприємцям та юридичним особам, які ведуть підприємницьку та господарську діяльність на території Березівської сільської ради!

11:14 18.06.2018

До відома

Повідомляємо, що ТПП України оновлено Інвестиційний портал (http:/invest.ucci. org.ua).

09:19 08.06.2018

МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ ЗАПРОШУЄ УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТОРГОВІЙ МІСІЇ ДО ІЗРАЇЛЮ

22-24 липня 2018 року представники Уряду України та українського бізнесу відвідають Ізраїль з торговою B2B місією, яка має на меті відкриття нових можливостей для українських компаній в IT та меблевому секторах на ринку цієї країни.

08:29 01.06.2018