Велика шана героям ліквідаторам Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2023 08:49

26 квітня виповнюється 37-а річниця аварії на Чорнобильській АЕС.

Трагедія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправної шкоди для України та Європи. Техногенна катастрофа забрала чимало життів та позбавила домівок тисячі людей. Жахливі наслідки цієї трагедії відчуваються й досі.

37 років тому тисячі ліквідаторів ціною власного життя рятували світ від смертельного випромінювання.

Ми схиляємо голову перед героїчним подвигом пожежних, працівників ЧАЕС, медиків, військовослужбовців, учених та всіх, хто став тоді на захист людства.

Скільки б не минуло років, ця дата завжди буде в нашій пам’яті як чорна сторінка в історії України. Не забуваймо про героїзм усіх, хто брав участь у ліквідації наслідків тієї жахливої аварії. Пам’ятаємо тих, хто ціною життя рятував світ. Шануємо і дякуємо живим ліквідаторам.Подвиг цих людей назавжди залишиться в пам’яті кожного українця. Адже вони захистили не лише Україну, а й увесь світ, майбутнє всіх нас.

Голова Березівсьої      ТГ Надія АРТЕМЕНКО