Привітання до Міжнародного дня захисту дітей

Шановні жителі Березівської громади, любі діти та їх батьки!

Щороку в перший день літа ми відзначаємо прекрасне свято – Міжнародний день захисту дітей. Вони – наше майбутнє, впевненість у завтрашньому дні, що формується вже сьогодні. У малечі обов’язково повинно бути щасливе дитинство. І за це відповідаємо ми, дорослі.

Закликаю всіх щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

А вам, любі діти, від усього серця хочу побажати міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, радісного й безхмарного дитинства! Щоб кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече.

З повагою та найкращими побажаннями

сільський голова                                                                Н. М. Артеменко