Вітання з Днем Європи

Дата: 09.05.2024 09:34

Щиро вітаю з Днем Європи!

Це свято відзначають в Україні 9 травня вперше. Воно було запроваджено указом Президента Володимира Зеленського №266/2023 від 8 травня 2023 року.

«Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, постановляю установити в Україні День Європи, який відзначати щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу», – йдеться в офіційному документі.

Цей день - незмінне підтвердження цілей нашої нації бути не лише географічною частиною Європи, а й стати гордим представником європейської спільноти.

Пам'ятаймо, що Європа починається із кожного з нас.

Усім мирного неба.

З повагою голова Березівської громади Надія Артеменко