Засідання клубу за інтересами

Дата: 14.02.2017 16:14

Провели засідання клубу за інтересами: «За покликом душі» при КЗ Березівськох сільської ради « Березівська територіальна публічна бібліотека».   Керівник клубу Надія Бартош  у вступному слові розкрила багатогранність інтересів та уподобань людини. Хтось захоплюється футболом чи волейболом, хтось –грає на скрипці чи гітарі, хтось – вишиває бісером картини  чи ікони або хрестиком – рушники, хтось колекціонує різні моделі машин чи годинники або дзвіночки, чи вирізує  фігурки з дерева. Хтось , хтось, хтось…

А ось  гості, які завітали до клубу – Людмила Яківна Кулик  та Світлана Петрівна  Дергун  -  у дивний світ сучасної  творчості – плетіння із паперових трубочок, лози.

Вони представили велику кількість власних виробів. Присутні були приємно здивовані, що зі звичайних газет, які ми іноді просто палимо чи здаємо в макулатуру, можна власноруч  створити таку красу. Це: кошики різної форми, ящики для білизни, шкатулки, контейнери для зберігання ліків, чаю, спецій, кашпо для квітів, дивовижні ляльки, тарілки – тортівниці, скриньки для прикрас, цукерниці, фруктівниці. Всього не перелічити!

Молоді майстрині провели майстер –класи.  Л. Кулик  розповіла, як вона захопилася цією творчістю і розкрила процес  підготовчої роботи до плетіння виробу. С.Дергун  провела практичну частину. Вона ознайомила, як плести кошик. Людмила Яківна та Світлана Петрівна захоплюються не тільки цим видом творчості. Бог щедро наділив обох чудовим голосом. Вони – учасниці народного вокального ансамблю «Берізонька», а Людмила Яківна – художній керівник  КЗ « Березівський центр культури і дозвілля». Світлана Петрівна, крім того, створює справжні шедеври з тіста – торти неймовірної краси, без яких не  обходяться весілля , дні народження.

Талановитий нащадок колишнього керівника  Березівського народного хору  Петра  Йосиповича Манжоса –син  Олександр Манжос – також завітав на засідання клубу. Він подарував присутнім кілька задушевних ліричних пісень, які були сприйняті гучними оплесками.

У другій частині засідання  в. о. директора КЗ БерезівськоЇ сільськоЇ ради «Березівська територіальна публічна бібліотека» Тетяна  Орловська розповіла про свято закоханих –День Валентина, привітала всіх з цим святом і подарувала сувенірні валентинки.

Члени клубу і всі присутні мали можливість придбати на згадку  роботи з паперових паличок, а  гості  - одержали подарунки .