Про громадські слухання проекту Програми охорони навколишнього природного середовища

Березівська сільська рада повідомляє,

що у відповідності до статті 6 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» 20 грудня 2018 року о 10:00 в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради 2-й поверх, каб. № 5, вул. Спаська, 32 відбудуться громадські слухання проекту Програми охорони навколишнього природного середовища Березівської сільської ради на 2019- 2021 роки.

З проектом Програми охорони навколишнього природного середовища Березівської сільської ради на 2019- 2021 роки можна ознайомитися в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради 2-й поверх, каб. № 5, вул. Спаська, 32 та на офіційному веб-сайті Березівської громади.

Зауваження та пропозиції громадськості приймаються відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради 2-й поверх, каб. № 5, вул. Спаська, 32 до 19 грудня 2018 року.