обласні консультації щодо визначення Цілей сталого розвитку для України на період до 2030 року

Дата: 26.07.2016 13:48

17 Цілей сталого розвитку є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, прийнятого світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року.

Президент України Петро ПОРОШЕНКО  у своєму виступі на Саміті зазначив, що «для досягнення Цілей сталого розвитку на національному рівні Україна здійснюватиме нові програми і проекти, що на практиці забезпечать макроекономічну стабільність, екологічний баланс та соціальну згуртованість. Цілі сталого розвитку служитимуть в якості загальної основи для подальших перетворень в Україні».

Обласні консультації відбудуться о 10:00 годині 29 липня 2016 року у виставковому центрі Сумської торгово-промислової палати «Іллінський» за адресою: місто Суми, вул. Іллінська, 7а,  участь підтверджується за номером: +380504138404 або електронною поштою: andrievska@un.org.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/oda.html)