Запобігти і допомогти

Дата: 27.05.2017 20:48

Про глобальну проблему торгівлі людьми і протидію цьому злочину говорили під час круглого столу в Березівській ОТГ.

Участь у заході, що відбувся 25 травня, взяли працівники відділу освіти сільської ради, навчальних закладів громади, Центру первинної медико- санітарної допомоги та ін. Його організаторами виступили представники Ліги соціальних працівників України. Керівник проекту «Поширення національного механізму суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» Крістіна Сахно розповіла присутнім про масштаби торгівлі людьми, наголосивши, що у Східній Європі Україна - лідер за кількістю постраждалих. Також вона проінформувала про причини, форми, наслідки «сучасного рабства» та нормативно-правову базу протидії цій проблемі. Зупинилися на механізмі й формах допомоги постраждалим від торгівлі людьми та ролі в цьому колегіальних органів. Також усім учасникам круглого столу роздали інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо протидії цьому злочину.