Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Здоров’я мешканців громади - насамперед

Перед початком навчального року У Березівській ОТГ провели виїзний профілактичний медогляд школярів.

Наприкінці серпня завдяки тісній співпраці Березівської сільської ради та Глухівської центральної районної лікарні фахівці медичного закладу відвідали села громади та перевірили стан здоров’я школярів. Інформацію про приїзд медиків було заздалегідь поширено в селах громади і батьки дружно привели своїх дітей на прийом до спеціалістів. Відповідне медичне обстеження пройшли 188 дітей із Шевченкового, Слоута, Берези та Обложок. Їх оглянули отоларинголог, хірург, ортопед, офтальмолог, дерматолог та педіатр. До речі, дещо раніше фахівці обстежили  150 дошкільнят та майбутніх першокласників ОТГ. Лікарі зауважили, що серйозних захворювань у дітей не виявили, а за необхідності надавали рекомендації батькам та направлення на додаткову діагностику.
«Ми щиро вдячні за піклування про нас. Це - дуже зручно. Ми дізналися про стан здоров’я своїх дітей, ще й медкомісію до школи пройшли, і все це не виїжджаючи до міста», - говорить Тетяна Демченко – задоволена мама семикласниці Валерії.
Враженнями після відвідання громади поділилися лікарі. Зокрема, ортопед був приємно здивований класними кімнатами початкової школи, умебльованими сучасними ортопедичними партами, що дають можливість учням зручно сидіти протягом усіх уроків.« повернутися до списку новин