Представники Березівської громади взяли участь у заходах з нагоди 30-ї річниці створення Глухівської районної організації ветеранів

Дата: 12.04.2017 19:57

Сьогодні, 12 квітня 2017 відбувся розширений пленум Глухівської районної організації ветеранів під головуванням керівника районної організації Миколи Васька.

Привітали ветеранів голова райдержадміністрації Вікторія Сокол, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Картавий, голова районної ради Олексій Ткаченко.

Від Березівської сільської об’єднаної територіальної громади у заході взяла участь керуюча справами виконкому Фесенко Г.,С., в. о. старост сіл громади та голови восьми первинних ветеранських організацій громади.

Учасники заходу щиро дякували ветеранам за їх неоціненний внесок в розвиток району в цілому і сільських територій зокрема, бажали ветеранам наснаги, здоровя, сімейного затишку,  благополуччя та миру.

Голова Глухівської райдержадміністрації Вікторія Сокол нагородила грамотами райдержадміністрації  голів Березівської первинної організації Полевік Ганну Федорівну, Обложківської первинної організації Науменка Володимира Івановича, Шевченківської первинної організації Кириленко Параску Іванівну, Первомайської первинної організації Калюту Івана Миколайовича.

Грамотами Березівської сільської ради було нагороджено голів Слоутської первинної організації Костюченко Олександру Іванівну, Іващенківської первинної організації Фурсу Антоніну Павлівну, Горілівської первинної організації Шпака Сергія Дмитровича та Землянківської первинної організації Попко Любов Анатоліївну.