Сумська область, Шосткинський район

До 16 липня встигніть оновити дані військовозобов`язаних

Дата: 02.07.2024 12:39
Кількість переглядів: 37

Нагадуємо, в Україні від 18 травня 2024 року набув чинності новий закон про мобілізацію. Він передбачає, що військовозобов’язані громадяни протягом 60 днів мають оновити свої облікові дані: з 18 травня до 16 липня 2024 року.

Для отримання цієї послуги у ЦНАП  необхідно мати паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків, актуальний номер телефону, адресу електронної пошти (за наявності).

Як оновити дані у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Березівської сільської ради:

- прийдіть до ЦНАП та надайте актуальні дані про себе;

- адміністратор внесе дані в електронну систему. Ця інформація автоматично підтягується в реєстр "Оберіг";

- заявник отримає військово-обліковий документ із QR-кодом.

Важливо знати:

Індивідуальний номер, який відображений в застосунку "Резерв+" або у Витягу з ЦНАП (а з 18 червня Військово-облікового документу з QR-кодом) та у військовому квитку є унікальним. Саме за цим номером ідентифікують військовозобов'язаного.

Відділ «ЦНАП»Березівської сільської ради  знаходиться за адресою: с. Береза, вул. Центральна, 1

Працюємо з понеділка по пятницю: 8:00-16:00.