Вічна шана та пам'ять

Дата: 04.06.2024 15:20

Михайло Сергійович Бородаченко
Народився 23 жовтня 1996 року на Харківщині. Зростав хлопець у Конотопському дитячому будинку-інтернаті, а у 2010 році його на виховання взяли до дитячого будинку сімейного типу Ковтун. Дитинство Міши пройшло в селі Іващенкове у великій дружній родині. Хлопчик ріс добрим, енергійним, комунікабельним та надзвичайно обдарованим. Він виступав на сцені, танцював, мав вокальні здібності. «Він був нашим сонечкомяскравим, життєрадісним, усміхненим», - згадує прийомна мама Олена Миколаївна. Михайло Сергійович закінчив Глухівську школу мистецтв ім. Максима Березовського і після продовжив навчання у Сумському фаховому коледжі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського. З початком війни став до лав ЗСУ захищати Україну. На жаль, життя Героя обірвалося 23 травня 2024 року на Харківському напрямку під час виконання бойового завдання.