Сумська область, Шосткинський район

Знову втрати

Дата: 16.05.2024 10:49
Кількість переглядів: 43

«На щиті» повертається до рідної Берези Герой Олександр Миколайович Мазепа, який навіки приєднався до Небесного Українського Війська.

Олександр народився 12 травня 1983 року у селищі Вороніж Шосткинської громади. Згодом родина переїхала до с. Береза. Чоловік був добрим, товариським, дуже працелюбним, мав золоті руки, хист до ремонту будь-якої техніки, за що односельці й називали «Кулібін». Таке псевдо отримав і у війську. На захист Батьківщини О. Мазепа став у липні 2023 року, служив оператором-розвідником у 110 окремій механізованій бригаді імені генерал-хорунжого Марка Безручка. У жовтні минулого року був поранений, після лікування знову повернувся у ряди захисників на один із найгарячіших напрямків фронту – Авдіївський. Як розповідає сестра полеглого Героя, востаннє він виходив на зв'язок 18 січня. Понад три місяці Олександр вважався зниклим безвісти, однак страшна звістка 8 травня обірвала всі надії. Рідним стало відомо, що мужній Захисник загинув під час виконання бойових завдань в районі Авдіївки, боронячи рідну землю від російського агресора. Не дочекалисявоїна-захисника дружина, маленький син, сестра і молодший брат.

Щиро співчуваємо родині загиблого. Нехай світлий спомин про нашого Захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів. Вічна шана!

Проводжатимуть воїна в останню путь 22 травня. Заупокійна служба пройде об 11:00 у сквері Бортнянського і Березовського у Глухові. Орієнтовно о 12:00 прощання з Героєм відбудеться біля будинку, де проживав Захисник, у с. Береза за адресою: вул. Довженка, 62.

Зустрінемо Героя живим коридором шани. Підтримаймо близьких у час скорботи! Вшануймо пам’ять вірного сина України та разом проведімо його в останню дорогу!