Хореографічний колектив з Березівської громади переміг у міжнародному конкурсі

Дата: 20.04.2024 15:24

Нещодавно пройшов Міжнародний двотуровий фестиваль - конкурс мистецтв FORMULA FEST «Свято весни» у Берліні в рамках міжнародного проєкту Україна – Німеччина.

На участь було понадано 740 заявок з Німеччини, Чехії, Словаччини, Молдови, Литви та України в різних номінаціях та вікових категоріях.

За результатами конкурсу у номінації «Народна хореографія»хореографічний колектив «Селяночка» Слоутського сільського будинку культури став лауреатом І премії. Колектив нагороджений дипломом та кубком, а керівника Альона Нахабич відзначено подякою. Захід був благодійним тому частина коштів була спрямована на підтримку ЗСУ.