Сумська область, Шосткинський район

Як оформити замовлення на ліки через “Укрпошту”?

Дата: 12.04.2024 14:26
Кількість переглядів: 88

З 21 лютого за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України в Україні стартував проєкт “Укрпошта. Аптека”.  У рамках його втіліення мешканці на підконтрольних Україні територіях можуть замовити через “Укрпошту” ліки та медикаменти. Зокрема, лікарські засоби безрецептурної групи (майже 10 тис. найменувань), а також за програмою «Доступні ліки», яка наразі включає 515 торгових назв лікарських засобів та медобладнання. Лікарські засоби відпускатимуться з аптечного закладу компанії та доставлятимуться споживачам до найближчого відділення Укрпошти.

Як оформити замовлення

Потрібно зателефонувати за номером 0800300545 та за підказками у голосовому меню зв’язатися зі спеціалістом. Сформоване замовлення буде надіслано клієнту до найближчого відділення за послугою “Укрпошта Експрес”. Доставка безкоштовна і наразі займає до трьох днів між обласними центрами (без урахування дня відправлення). Термін зберігання замовлення у відділенні — 7 календарних днів.