У Березівській громаді відбувся тренінг «Модель психологічної стійкості громад»

Дата: 19.01.2024 13:55

Участь у заході взяли активні жителі сіл громади, серед них - психологи, педагоги, працівники закладів соціальної та культурної галузей.

Присутні на тренінгу говорили про типи реакцій на стрес та розвиток стресостійкості. вивчали правила надання першої психологічної допомоги, ознайомились з техніками самодопомоги та самостабілізаціі, виконували арттерапевтичні вправи. Також рефлексували на тему важливості підтримки ресурсного стану.
Захід провела клінічний психолог із Шостки Надія Горбатюк у межах проєкту “Надання послуг з психосоціальної підтримки в Сумській області” від ГО “Центр громадських ініціатив “Інтелект Сумщини” за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ).