Сумська область, Шосткинський район

«Діти розбудовують громаду»

Дата: 09.01.2024 12:29
Кількість переглядів: 38

Творчі діти з Березівської громади - призери ІІ етапу обласного конкурсу соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду».

Мета конкурсу - популяризація кращих практик реалізації учнівських ініціатив, патріотичних, волонтерських, доброчинних справ у громадах упродовж 2023 року.

До участі в ІІ етапі конкурсу долучилося 34 заклади загальної середньої, позашкільної освіти із 28 територіальних громад.

Свої проєкти на конкурс надіслали здобувачі освіти Березівської сільської ради: «Єднаймося заради Перемоги!»; «Позашкілля. Творчі волонтерки для мужніх захисників!»; «Розуміємо минуле, зберігаємо українське, будуємо майбутнє!».

За підсумками конкурсу вихованці позашкільного комунального закладу «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Березівської сільської ради вибороли ІІ місце в обласному етапі конкурсу соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду».

Щиро вітаємо нашу творчу, активну й патріотичну молодь! Дякуємо ініціативним керівникам гуртків : Наталії Мешковій , Галині Кулик, Олені Замулі, Людмилі Радченко! Бажаємо нових звершень!