Сумська область, Шосткинський район

Привітання з Днем працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2023 09:25
Кількість переглядів: 36

Всіх причетних до невтомної, напруженої, сповненої турботами сільськогосподарської праці щиро вітаємо з професійним святом!

Це свято гідних, сильних та прекрасних людей, які трудяться на благо нашої рідної країни.

Незважаючи на випробування жорстокої війни, аграрії гідно виконують свою роботу - працюють на землі і забезпечують продовольством не лише нашу Україну, але й багато інших держав.

Саме зараз українці, як ніколи, зрозуміли цінність роботи агросектору. Всіх, хто працює в галузі сільського господарства, можемо вважати справжніми агрогероями. Спасибі вам за нелегку та потрібну всім нам працю, за підтримку захисників на передовій фронту, за розуміння та співпрацю у цей складний час!

Від щирого серця бажаємо, щоб ваші зусилля

завжди були результативними, а врожай перевищував ваші найсміливіші задуми. Нехай вас оминають природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Надійного оберегу вам, мирного світлого неба над вашими урожайними нивами.

Голова Березівської громади Надія Артеменко