Робота з питань реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування та реєстрації актів цивільного стану Березівської сільської об’єднаної територіальної громади за 2016 рік.

Дата: 24.01.2017 17:52

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 року № 207 «Про затвердження Правил Реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» з 04.04.2016 року реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюється виконавчими органами сільської, селищної, міської ради.

Так, з 04.04.2016 по 31.12.2016 року виконавчим комітетом Березівської сільської ради зареєстровано місце проживання 128 осіб на території Березівської сільської об’єднаної територіальної громади; знято з реєстрації – 199 осіб. За даний період видано 149 довідок Ф. 13 (про зареєстрованих осіб, яким ще не виповнилося 16 років), складено 20 протоколів та винесено 20 постанов про вчинення  адміністративного правопорушення, за статтею 197 КУпАП (проживання громадян без реєстрації місця проживання чи перебування).

Разом з цим, за період з 23.05.2016 року по 31.12.2016 року виконавчим комітетом Березівської сільської об’єднаної територіальної громади видано 76 свідоцтв про смерть; 16 свідоцтв про народження та 6 свідоцтв про шлюб.

Картинки по запросу статистика