«Золота осінь» зібрала юних художників

Дата: 24.10.2017 16:52

20 жовтня у Березівській громаді пройшов перший конкурс-пленер  юних художників «Золота осінь» . Протягом двох  годин  юні  майстри  образотворчого мистецтва     наполегливо писали  осінні пейзажі.

Організатори  конкурсу: відділ освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради і  Центр дитячої та юнацької творчості, були впевнені, що саме пленер (малювання  «на відкритому повітрі»)  допоможе всебічно розкрити здібності, таланти юних художників і залучить молодь,  чиї очі вміють помічати прекрасне, а пензлі передавати красу і настрій, до активної участі у конкурсі. Мета заходу «Золота осінь»   -  патріотичне виховання дітей і підлітків, розвиток   естетичної самосвідомості та здатності до творчої самореалізації юних художників, популяризації  пам’ятних місць і краєвидів  населених пунктів    Березівської ОТГ. Учасниками пленеру стали учні  Слоутського , Шевченківського , Березівського та Первомайського  навчально-виховних закладів. Місцем проведення  мистецького заходу обрали березівськй  парк.  Юні  художники  порадували і журі , і глядачів різноманітністю  осінніх пейзажів, палітрою фарб, творчим підходом та креативністю своїх шедеврів. При оцінці конкурсних робіт враховувалися композиційна досконалість, творче вираження головної ідеї, образне рішення,  колірні співвідношення,  художній рівень та індивідуальність виконання і культура оформлення.
Найяскравішими творчими роботами  у старшій віковій категорії визнали пейзажі Євменової Аліни (Березівський НВК) - 1 місце, Ворони Ірини (Шевченківський НВК ) - 2 місце та Трофименко Дарини (Слоутський НВК) – 3 місце. З-поміж учасників середноьї вікової категорії найкращими стали: Стеценко Діна (Березівський НВК) – 1 місце, Марченко Ілона (Шевченківський НВК) – 2 місце, та Білявська Анна (Первомайський НВК) – 3 місце. Переможці були нагороджені грамотами.  Думками щодо наступного конкурсу юні художники  поділилися за чаєм із цукерками та печивом.

Директор «Березівський ЦДЮТ»
Олександра Тимощенко