Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

«Людина і ліс» очима дітей

В закладах освіти Березівської громади успішно пройшов конкурс малюнків і творів на тему «Людина і ліс».

Учням було що малювати і про що писати. Адже спершу вони стали учасниками Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вони висадили молоді дерева лісоутворюючих порід, залишивши про себе добру згадку для майбутніх поколінь, зустрілися з лісниками, взяли участь у вікторинах, конкурсах та екскурсіях.

На конкурс на тему «Людина і ліс» подали 12 творів і 5 малюнків. Хлопці й дівчатка розмірковували про роль та значення лісів у житті людини. Підсумки конкурсу підвели лісівники ДП «Глухівський лісгосп». Переможцями визнали ученицю Шевченківського НВК Діану Дубинку (малюнок «Людина та ліс») та представницю Іващенківського НВК Діану Усачову (твір «Весна в лісі»). Другі місця посіли Діана Покотило із Первомайського НВК (малюнок «Майбутнє лісу у твоїх руках») та Діана Стеценко з Березівського НВК (твір «Божественна краса лісу»). На третій сходинці - учениця Шевченківського НВК Ірина Чала (твір «Людина та ліс»).

Нагородив учасників конкурсу директор лісгоспу Василь Кацалап. Переможці отримали по 1500 гривень. Приз за друге місце склав 1000 гривень, за третє – 700 грн.

Вітаємо переможців та висловлюємо подяку педагогічним працівникам за підготовку учнів до конкурсу та лісівникам за допомогу у проведенні заходу.« повернутися до списку новин