Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Обговорили просторове планування

Чимало корисної інформації отримали представники Березівської громади під час конференції на тему «Нова система просторового планування як інструмент розвитку об’єднаних територіальних громад».

Понад вісімдесят учасників з усіх областей України завітали 6 жовтня на конференцію «Нова система просторового планування як інструмент розвитку об’єднаних територіальних громад», що відбулася в рамках Міжнародного ЕкспоФоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість» у столичному виставковому центрі КиївЕкспоПлаза. До її роботи були залучені представники Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Асоціації міст України, Будівельної палати України, проектних організацій та будівельних компаній.
Серед основних питань для обговорення: розвиток територій об'єднаних територіальних громад, забезпечення реального зв’язку програм соціально-економічного розвитку із документацією з просторового планування, створення прозорого та неконфліктного механізму врахування громадських інтересів при розробленні та затвердженні документації з просторового планування, актуальні питання планування інвестиційного розвитку громади та інші. Можливість обговорити ці актуальні питання просторового розвитку ОТГ мав і начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ Березівської сільської ради Василь Понирко.
Після завершення першої сесії конференції учасники мали змогу поставити запитання виступаючим та отримати вичерпні відповіді. На другому дискусійному майданчику присутні розглянули інструменти для розвитку об’єднаних територіальних громад.« повернутися до списку новин