З 1 грудня 2016 року змінилась сума адміністративного збору, яка сплачується при реєстрації та знятті з реєстрації місця проживання.

З 04.04.2016 року, згідно Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання сплачується адміністративний збір у розмірі: 0,0085 мінімальної заробітної плати — у разі звернення особи протягом встановленого строку та 0,0255 мінімальної заробітної плати  — у разі звернення особи з порушенням встановленого строку. Якщо місце проживання реєструється одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання, адміністративний збір стягується лише за одну адміністративну послугу та зараховується до місцевого бюджету за новим місцем проживання.

Враховуючи те, що з 01.12.2016 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 1600 гривень, змінено суму адміністративного збору:

•  у разі звернення особи протягом встановленого строку – 13 грн. 60 коп.
  •  у разі звернення особи з порушенням встановленого строку – 40 грн. 80 коп.

Картинки по запросу зміни