Нова творча перемога

Дата: 11.10.2017 15:26

Юний художник із Березівської об’єднаної територіальної громади – у числі призерів обласного етапу фестивалю «Чисті роси».

Минулими вихідними талановиті майстри пензля із усіх куточків Сумщини зібралися у Тростянці на базі позашкільного комунального закладу «Палацу дітей та юнацтва» на обласний етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», в номінації «Образотворче мистецтво» - пленер «Перли Сумщини». Участь у мистецькому конкурсі взяв і десятикласник Березівського НВК, вихованець мистецької студії Березівського центру дитячої та юнацької творчості Сергій Дрюхін, який має неабиякий талант до малювання архітектурних споруд, пейзажів, портретів тощо. Юних митців радо вітали художники України, які перебували в Тростянці на щорічному професійному пленері. А природа посприяла конкурсантам, подарувавши сонячний осінній день. Робота Сергія, де хлопець майстерно відтворив історичну пам`ятку архітектури XVIII століття, була удостоєна третьої нагороди у номінації «Архітектура». До речі, цей фестиваль – не перший для Сергія. Торік хлопець повернувся з цього конкурсу з відзнакою за третє місце. Вітаємо юного художника та керівника мистецької студії Березівського ЦДЮТ Людмилу Радченко з перемогою та бажаємо успіхів.

КЗ «Березівський ЦДЮТ»
Олександра Тимощенко