ГРОМАДСЬКІСТЬ ЗАПРОШУЄТЬСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СУМЩИНИ НА 2017 РІК

Дата: 07.12.2016 17:24

Обговорення проекту Програми триватиме до 20 грудня 2016 року

Документ розроблено Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації разом зі структурними підрозділами, райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міських рад та представництвами територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Сумській області.

Метою програми визначено створення умов для забезпечення динамічного, збалансованого розвитку, зростання добробуту та підвищення якості життя населення області шляхом забезпечення соціальної та економічної єдності, активізації економічного розвитку усіх галузей господарського комплексу, збільшення інвестиційної й інноваційної складової, нарощування обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва, подальшого розвитку малого та середнього бізнесу, що дасть змогу підвищити рівень конкурентоспроможності економіки регіону.

Всі бажаючі долучитися до формування програмного документу  можуть надавати свої пропозиції до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, каб.114) або на електронну адресу (gue-rer@sm.gov.ua). Обговорення проекту Програми триватиме до 20 грудня 2016 року.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/12069-hromadskist-zaproshuyetsya-do-obhovorennya-proektu-prohramy-sotsialno-ekonomichnoho-rozvytku-sumshchyny-na-2017-rik.html)