Вітання «культурному фронту»

Дата: 15.11.2017 17:24

З професійним святом привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва Березівської громади

У четвер, 9 листопада у Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулась вітальна гостина для працівників культури Березівської ОТГ. З професійним святом творчих людей щиро вітали голова об’єднаної громади Надія Артеменко та директор Березівського центру культури і дозвілля Володимир Цюкало. У своєму виступі Надія Михайлівна подякувала присутнім за самовіддану працю, за те, що прославляють Березівську ОТГ на конкурсах та фестивалях, розвивають таланти підростаючого покоління, наголосила на великій значимості їх діяльності у культурно-духовному і соціальному розвитку громади, та побажала усім миру, злагоди й незгасаючого творчого вогника у серцях.

Під час урочистостей за вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури і мистецтва подяками голови Березівської об’єднаної територіальної громади були відзначені директор Шевченківського сільського будинку культури Тамара Воробей та художній керівник Первомайського СБК Тетяна Покотило. Звісно, не обійшлося свято без вітань від народного депутата України Андрія Деркача: подяку вручили директору Обложківського СБК Вірі Вшестенко, також людям, причетним до культури і мистецтва, передали подарунки.