Про роботу служби зайнятості

Дата: 12.02.2018 11:06

У п’ятницю, 9 лютого, відбулась нарада працівників Глухівського міськрайцентру зайнятості, під час якої підвели підсумки роботи за 2017 рік.

Зазначалося, що торік спостерігалась позитивна динаміка з основних напрямків роботи Центру.

- Працевлаштовано 1449 осіб, що більше на 2% у порівнянні з 2016-м;

- На 23% зросла кількість роботодавців, що співпрацюють зі службою.

- Кількість вакансій, наданих для підбору працівників, - 1492, що на 4% більше, ніж у січні – грудні 2016 року.

Найбільший попит мали бухгалтери, спеціалісти державної служби, фармацевти, юрисконсульти, водії, токарі, швачки, машиністи котельні, електрогазозварники, тістоміси, пекарі, стропальники, рамники; з працівників сфери послуг: продавці, кухарі, офіціанти, бармени, молодші медичні сестри, охоронники; у сфері сільського господарства: трактористи, робітники на лісокультурних роботах, тваринники, лісоруби, робітники з обслуговування сільського господарства.

Протягом 2017 року Державною службою зайнятості запроваджено сучасні сервіси: електронна черга, послуга відеорезюме, відеовакансії та відеопрезентації підприємств, гаряча лінія державної служби зайнятості та ін.

Визначені завдання та основні напрямки роботи на 2018 рік.

- завершення реорганізації та перетворення центру зайнятості в сервісний майданчик з наданням широкого спектру послуг;

- вивчення локального ринку праці;

- удосконалення профорієнтаційної роботи;

- запровадження профілювання безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття;

- запровадження соціального супроводу за підходом кейс-менеджменту;

- введення нового сайту служби зайнятості;

- робота в територіальних громадах, надання працівниками центру зайнятості соціальних послуг;

- продовження широкомасштабної інформаційної кампанії «Живи та працюй в Україні».

За інформацією Глухівського МРЦЗ