Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

ДЕНЬ СЕЛА ОБЛОЖКИ

Щороку, в день свята Маковія, жителі с. Обложки святкують День села. В цьому році вони відзначають його у складі Березівської сільської об’єднаної територіальної громади під назвою «Село моє, до тебе мрії всі!».

 Гучні українські пісні ззивали жителів та гостей свята. У  будинку культури розгорнулися яскраві виставки:  квітів , овочева виставка «Ой, яка я господиня!» від кращих родин села, виставка дитячих робіт «Мої кроки в рукоділлі» та неповторна виставка народних майстринь-рукодільниць с. Обложки, яких знають за межами району. Це Нечай Ганна Кирилівна, Поповченко Євдокія Петрівна та Болбот Валентина Петрівна. Крім того, що вишивають, вони ще й входять до складу народного аматорського фольклорного колективу «Вербиченька».  

Святковий концерт розпочався вітальними словами до місцевих жителів заступника Березівського  сільського голови Конозобко С.М. та директора КЗ Березівської сільської ради  «Березівський центр культури і дозвілля» - Цюкало В.В.

Під час концертної програми ведучі згадали про тих, хто став на захист своєї рідної землі, ветеранів Великої вітчизняної війни, афганців. Привітальне слово звучало для багатодітних сімей та матерів-героїнь. Кращі жителі села, в ході концертної програми, були нагороджені подяками та грамотами за Березівської сільської ради та квітами.

Серед них:

Козіонна Наталія Іванівна – завідувач ФАПу;

Євдокименко Людмила Василівна – вчитель початкових класів;

Ільченко Олена Федорівна – вихователь ДНЗ «Росинка»;

Кидименко Світлана Семенівна – соц. Працівник ;

Михайленко Тетяна Миколаївна – зав. поштовим відділенням.

Науменко Володимира Івановича – депутат Березівської с/ради.

Відзначені майстрині-рукодільниці:

Нечай Ганна Кирилівна, Поповченко Євдокія Петрівна, Болбот Валентина Петрівна.

 

Подяку за співпрацю оголошено спонсорам:

Приватним підприємцям Садовській Ніні Григорівні, Ільченку Сергію Івановичу;

ТОВ «Добробут – 12» в особі директора Вовк Володимира Григоровича;

ПП «»;

Директору «Глухів-агроінвест» Заєць Анатолію Миколайовичу.

Подарунками відзначено:

- Родину Пилипенко, які в шлюбі прожили 57років;

Бурик Вероніку Ігорівну – наймолодшу жительку с. Обложки;

Іллющенко Меланію Євдокимівну та Куриленко Марію Яківну- найстарших жительок села (93роки).

Після концерту земляків, обложківці мали можливість насолодитися концертом учасників художньої самодіяльності  із с. Тулиголове, Кролевецького району, які приїхали привітати сусідів. Різножанрова програма дуже сподобалася мешканцям с. Обложки, про що свідчили гучні оплески протягом всієї програми. З вітальним словом до місцевих жителів та гостей свята звернувся і Тулиголовський сільський голова.

На території будинку культури було облаштоване місце для пригощання всіх бажаючих смачним кулішем. А наймолодші жителі бавилися на дитячих атракціонах.« повернутися до списку новин