АГРАРІЇ СУМЩИНИ РАДУЮТЬ ВРОЖАЄМ

Дата: 10.11.2016 17:09

18 листопада у Сумах відбудеться обласний агропромисловий ярмарок до Дня працівників сільського господарства

На ярмарку можна придбати якісну та безпечну сільськогосподарську продукцію від кращих аграрних та переробних підприємств області за доступними цінами.

На полицях буде представлено широкий вибір хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, високоякісну молочну продукцію, свіже м’ясо, м’ясо-копчені, ковбасні вироби, борошно, крупи, зерно, мед, живу рибу, рибопродукти та інші смаколики на всі уподобання.

Поярмаркувати можна 18 листопада з 8.00 до 14.00 біля приміщення Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації (м. Суми, вул. Першотравнева, 29).

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/oda)