Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

ЗАПРОШУЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКІСТЬ ДО КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

Сумська облдержадміністрація запрошує громадські об’єднання подати своїх представників для включення до складу конкурсної комісії на зайняття вакантних посад заступників голів районних державних адміністрацій Сумської області     

Комітет з відбору представників громадських об’єднань до складу конкурсних комісій на зайняття вакантних посад державної служби, які утворюються головою облдержадміністрації (далі – Комітет), оголошує відбір кандидатів від громадських об’єднань для включення їх до складу конкурсної комісії на зайняття вакантних посад заступників голів районних державних адміністрацій Сумської області (далі – Конкурсної комісії), утвореної розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 27.10.2016 № 539-ОД.

Конкурсний відбір буде проведено 9 грудня 2016 року в Сумській обласній державній адміністрації, кабінет 59 (адреса: м. Суми, пл. Незалежності, 2).

Вимоги до громадських об’єднань, які мають право висувати кандидатів для включення до складу конкурсної комісії, до кандидата від громадського об’єднання для включення до складу конкурсної комісії і перелік документів громадського об’єднання, а також документів щодо кандидата визначаються згідно з Порядком обрання представників громадських об'єднань до складу конкурсних комісій з відбору осіб на зайняття посад державної служби, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 12.04.2016 № 76.

Допущеними до участі у відборі представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії вважаються ті громадські об’єднання та їх кандидати, що відповідають встановленим цим Порядком вимогам.

Заміна кандидатур для участі у відборі представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії не допускається.

Відповідальна особа для надання додаткової інформації з питань проведення відбору представників громадських об’єднань до складу конкурсної комісії - Бєляєв Андрій Олександрович, заступник начальника відділу з управління персоналом апарату Сумської обласної державної адміністрації, секретар комітету. Службовий телефон: 63-17-06, факс: 63-17-07, е-пошта: kdr@sm.gov.ua

Строк подання громадськими об’єднаннями заяв для участі у конкурсі - до 28 листопада 2016 року включно.

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 27.10.2016 № 240 до складу Конкурсної комісії може бути включено одного представника від одного громадського об’єднання.

Заяви та інші документи згідно з вищенаведеними вимогами подаються представником громадського об’єднання або надсилаються поштою за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 2, Сумська обласна державна адміністрація, каб.20.

( джерело:http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/11835-zaproshuyemo-hromadskist-do-konkursnoyi-komisiyi.html)« повернутися до списку новин