Вітаємо юних фотоаматорів!

Дата: 13.10.2023 09:23

Юні фотографи з Березівської громади стали переможцями обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Конкурс проводився у номінаціях: портрет (репортажний та студійний); пейзаж; натюрморт; побутові або жанрові фотографії; архітектура; репортажне фото; мікрофотографія; флора та фауна; експериментальне фото.

За підсумками журі ІІ місце у номінації «експериментальне фото» виборола Олександра Гаркава і ІІІ місце у цій же номінації посіла Дарина Лавриненко. Дівчата - вихованки фотогуртка « Світ в об`єктиві» Березівського ЦДЮТ Березівської сільської ради під керівницьвом Лади Радченко.

Учасниками фотоконкурсу у різних номінаціях стали  Діана Покотило, Вікторія Розувай, Надія Іщенко, Яна Чорноус.