Список педагогічних працівників Березівської сільської ради, які підлягають атестації

Дата: 03.10.2023 13:03

Список педагогічних працівників Березівської сільської ради, які підлягають черговій атестації комісією ІІ рівня  відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради у 2024 році

1.Плахова Любов Василівна, директор КЗ Березівської сільської ради

2.Плахова Любов Василівна, вчитель початкових класів КЗ Березівської сільської ради «Первомайський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Бджілка» Шосткинського району Сумської області;

3.Тимченко Ольга Миколаївна,вчитель початкових класів КЗ Березівської сільської ради «Первомайський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Бджілка» Шосткинського району Сумської області;

4.Буйкевич Олена Анатоліївна, вихователь дошкільного навчального закладу «Бджілка» КЗ Березівської сільської ради «Первомайський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Бджілка» Шосткинського району Сумської області;

Список педагогічних працівників Березівської сільської ради на позачергову атестацію комісією ІІ рівня  відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради у 2024 році

1.Корчова Надія Михайлівна, вихователь дошкільного навчального закладу «Бджілка» КЗ Березівської сільської ради «Первомайський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Бджілка» Шосткинського району Сумської області.

Строки проведення атестації педагогічних працівників Березівської сільської ради

1.До 20.09.2023 року  видати наказ про створення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради.

2.До 10. 10. 2023 року скласти і затвердити списки педагогічних працівників , які підлягають черговій атестації, строки та графік засідань атестаційної комісії.

3. Не пізніше 5 робочих днів із дня ухвалення рішення АК на сайті громади оприлюднити інформацію щодо проведення атестації.

4.Протягом 5 робочих днів із дня оприлюднення інформації педагоги можуть подати до атестаційної комісії документи, що свідчать про педагогічну майстерність та професійні досягнення.

5. Не пізніше 20 грудня поточного календарного року педагог, якого не внесли до списку, подає заяву, з проханням внести його до списку педагогів, які підлягають черговій атестації.

6. Не пізніше 5 робочих днів до дня проведення засідання секретар АК вручає педагогам під підпис або надсилає у сканованому вигляді на адресу електронної пошти запрошення (за потреби) на засідання АК, підписане головою  АК.

7. Проведення засідання АК ІІ рівня не пізніше 25 квітня.

8. Протягом 7 робочих днів з дати ухвалення рішення АК  видає педагогу  атестаційний лист під підпис/або надсилає у сканованому вигляді на електронну адресу(з підтвердженням отримання).

9. Не пізніше 3 робочих днів з дня отримання атестаційного листа видати наказ про результати атестації.

10. Протягом 3 робочих днів від дати видання наказу:

- ознайомити з наказом під підпис педпрацівників;

-подати наказ до централізованої бухгалтерії, для нарахування та перерахування зарплати.

11. Протягом 7 робочих днів з дати отримання атестаційного листа педпрацівник, який не згоден з рішенням АК, має право подати апеляцію до АК вищого рівня.

12. Протягом 15 робочих днів з дати надходження апеляційної заяви від педпрацівника АК розглядає її та ухвалює рішення.

13. Протягом 3 робочих днів з дати отримання витягу  з протоколу про розгляд апеляції, за результатами якої педпрацівнику присвоєно/підтверджено кваліфікаційну категорію, педагогічне звання, керівник закладу видає наказ та ознайомлює з ним педпрацівника під підпис

Графік проведення засідань атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти , молоді та спорту Березівської сільської ради

І засідання -18.09.2023;

ІІ засідання -  03.10.2023;

ІІІ засідання  - 20.02.2024

ІV засідання  -  до 25.04.2024

Адреса електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі): berezaosvita@ukr.net.

Термін подання – протягом 5 (п’яти) робочих днів із дня оприлюднення інформації щодо проведення атестації на сайті.