Серед «Перлин Сумщини»

Дата: 14.09.2023 15:39

З метою підтримки талановитих дітей та учнівської молоді у сфері образотворчого мистецтва у закладах освіти Березівської сільської ради відбувся відбірковий перший етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» – пленер «Перлини Сумщини».

Із цікавістю та інтересом учасники пленеру поринути у вир творчості та феєрію кольорів і відтінків, ще по літньому привітної природи. Здобувачі освіти змагалися у двох номінаціях: «Пейзаж», «Архітектурний пейзаж», у таких вікових групах: діти 11 – 13 років; учнівська молодь 14 – 17.

Кращі роботи юних художників будуть оцінені журі конкурсу та направлені для участі у наступному обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» – пленер «Перлини Сумщини».