Від дітей на підтримку героїв-земляків

Дата: 29.08.2023 17:20

Ось і завершується літо, друге літо війни, літо болю, страждань, літо очікування Перемоги. В с.Шевченкове протягом літа діти не просто відвідували Будинок культури, а займалися тут в різних гуртках, відпочивали, проводили різноманітні заходи, радували односельців під час заходів.

Сьогодні діти провели вже третій за рік благодійний концерт на підтримку ЗСУ. Свій концерт "Літо, до побачення" діти заздалегідь запланували на день Пресвятої Богородиці, щоб дорослі трохи відпочили від щоденної сільської роботи.

Патріотичні пісні, танці цього дня линули селом від юних аматорів сцени, таким чином підтримуючи наші Зройні Сили. Тут, в тилу, розуміючи всі біди війни, діти на рівні із дорослими допомагають наближати Перемогу.

Гучними оплесками глядачі зустрічали кожен номер художньої самодіяльності від молодого покоління села , від дітей, які так враз подорослішали .

Ми пишаємося своїми вихованцями, щиро дякуємо їм за чудовий концерт, концерт, в який вони вклали всю душу. За кілька днів розпочнуться уроки, тож побажаємо нашим дітям успіхів у навчанні а головне, мирного неба над головою.І щоб наші діти зростали у мирній, незалежній державі .

Кошти, в сумі три тисячі сто п'ятдесят гривень будуть перераховані землякам, які боронять нашу країну.