Привітання з Днем державного прапора та з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2023 10:18

Вітаю з Днем Державного Прапора та з Днем Незалежності!

На жаль, другий рік 23 серпня ми піднімаємо синьо-жовті прапори у стані повномасштабної війни. Синій, наче небо, жовтий, як пшеничні лани у серпні. Кольори надії, сміливості і віри, окроплені кров'ю кращих українських воїнів, пролитою у боротьбі за свободу і незалежність України...

Наші стяги майорять у руках дітей, на флагштоках бойової техніки, у вікнах, заклеєних скотчем і біля кожного відвойованого населеного пункту. Наш прапор - про перемогу та силу українців.

Ми піднімаємо його за кожного, хто пролив свою кров за українську землю, за всіх, хто відстоює незалежність України, з надією, сміливістю і вірою у перемогу.

Щиро віримо, що вже незабаром повернемо мирні символи кольорів нашого прапора: безхмарне небо без ворожих літаків, ракет та шахедів та золоті поля, чисті від мін та вибухівок.

Слава Україні! Героям слава!

Голова Березівської громади Надія Артеменко