Вокальні перемоги

Дата: 16.08.2023 14:14

Українським державним центром позашкільної освіти був проведений Всеукраїнський етно-фольк фестиваль серед учнівської молоді «Барвиста Україна». Участь у заході взяли вихованці мистецьких гуртків та творчих колективів із усіх куточків України.

Відповідно до умов проведення фестивалю та на підставі рішення журі дипломами Українського державного центру позашкільної освіти відповідних ступенів нагороджені переможці фестивалю.

У номінації «Вокальне мистецтво» серед закладів позашкільної освіти за зайняте І місце нагороджений фольклорний колектив «Світанок» комунального закладу «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Шосткинської міської ради Сумської області, керівник Радченко Людмила Олексіївна.

Щиро вітаємо учасників та керівника колективу з перемогою. Бажаємо творчої наснаги та плідної праці!

Висловлюємо велику вдячність за підготовку та підтримку фольклорного колективу працівникам Березівського центру культури і дозвілля Людмилі Кулик і Вірі Дзюбан.

Бажаємо , щоб ця чудове подія надихала всіх на нові досягнення.