І знову втрати

Дата: 15.07.2023 08:34

Знову Березівська громада оповита глибоким сумом. Захищаючи Батьківщину від навали окупантів, у Запорізькій області 12 липня загинув житель села Землянка Максим Осіпкін.

Максим Євгенійович народився 26 серпня 1986 року в Запорізькій області, згодом родина переїхала до Землянки. Тут пройшло дитинство та юність захисника. Друзі та знайомі Максима згадують його як хорошу, працьовиту людину, гарного друга.

З лютого 2023 року він, відданий військовій присязі, служив Україні. Після перемоги Герой мріяв повернутися до великої родини, вдома на нього чекали мама, 5 сестер і племінники. На жаль, не судилося...

Щирі співчуття рідним та близьким. Доземний уклін і щира подяка!

Царство небесне і вічна слава Герою, який віддав життя за незалежність своєї Батьківщини!

Про час та місце поховання Загиблого Героя буде повідомлено додатково.