Юні майстри ландшафтного дизайну

Дата: 28.06.2023 12:57

Школярі Березівської громади вибороли першість на обласному фестивалі проєктів ландшафтного дизайну «Квіти моєї родини».

У заході взяли участь понад 70 учнів, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти області з 14 об’єднаних територіальних громад.

На фестивалі було представлено різноманітні проєкти ландшафтного дизайну: клумби, рабатки, розарії, бордери, альпійські гірки тощо, реалізовані як на територіях закладів освіти, так і в рекреаційних зонах громад, родинних садибах.

Вихованці Березівського ЦДЮТ Березівської сільської ради Марченко Аліна, Іщенко Надія, Лавриненко Дарина, у супроводі керівників гуртків Людмили Радченко і Інни Гулакової, вибороли І місце!

Відбувся обласний фестиваль проєктів ландшафтного дизайну «Квіти моєї родини».