Привітання З Днем Конституції України

Дата: 26.06.2023 09:06

З Днем Конституції України!

Сьогодні ми відзначаємо не просто дату прийняття головного законодавчого документа нашої країни. Цей день є символом нашої єдності, сили та непохитної віри в майбутнє. Він нагадує нам про важливість відстоювати наші цінності, права і свободи, закріплені в Конституції.

Сьогодні не святкуємо. Кожен на своєму фронті боронить Батьківщину, покладає всі сили, а дехто і життя, за її цілісність, незалежність та право на існування ядра її нацiональної правової системи - Конституції.

Вшануймо наших героїв, які відстоюють нашу незалежність, і дякуємо за їхню мужність та відвагу.

Нехай живе Україна, нехай МИР запанує на нашій українській землі! Всім нам міцності, впевненості та незламної віри у світле майбутнє нашої України!

Голова Березівської ТГ Надія АРТЕМЕНКО