В полі зору - особи, які повертаються з установ виконання покарань

Дата: 15.06.2023 16:33

13.06.2023 року відбулась робоча зустріч очільниці Шосткинського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олени Омельченко з директоркою Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Березівської сільської ради Ларисою Рибалко.

Під час зустрічі керівники визначили можливі варіанти отримання соціальних послуг особам що повертаються з установи виконання покарань в умовах воєнного стану, особливу увагу приділено питанню соціального захисту осіб без постійного місця проживання під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк відповідно до наказу №974/5/467/609/280 від 03.04.2018 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб`єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».