Оголошення про громадське обговорення

Дата: 02.06.2023 11:18

Шановні мешканці!

З 08 до 14 червня буде проводитись громадське обговорення кандидатури на посаду старости Первомайського старостинського округу – Коковенка Ігора Сергійовича, 29.07.1991 року народження, мешканця с. Первомайське.

У громадському обговоренні можуть брати участь громадяни України,  яким виповнилося 18 років і які зареєстровані у населених пунктах Первомайського старостинського округу Березівської сільської територіальної громади.

Просимо мешканців населених пунктів, що входять до складу Первомайського старостинського округу, у разі підтримки кандидатури Коковенка Ігора Сергійовича на посаду старости Первомайського старостинського округу,  засвідчити це своїм підписом у підписних листах.

Підписні листи знаходяться в адміністративному приміщенні сільської ради.

При собі мати паспорт.

У разі неможливості деяких мешканців відвідати адмінприміщення сільської ради за станом здоров’я, просимо їх рідних або сусідів повідомити про це працівників сільської ради. Їм буде надана можливість використати своє право підтримати кандидатуру на посаду старости вдома.

Організаційний комітет з проведення громадського обговорення