РОБОТА ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата: 18.04.2023 16:43

Сумське виробниче підприємство «Стиль» УТОГ запрошує на роботу працездатних осіб (жінок та чоловіків) з інвалідністю II-III групи, яким за висновком МСЕК не протипоказана праця за професією «швачка».

Підприємство організовує навчання за професією «швачка»  з подальшим працевлаштуванням. За рахунок коштів підприємства, протягом навчання (півроку) виплачуються учнівські кошти та здійснюється оплата праці за фактично виконану роботу.

Підприємство має відомчий гуртожиток, розташований в центрі міста Суми (район центрального ринку), всі одинаки забезпечуються ліжно-місцем.

За детальнішою інформацією звертатися до центру зайнятості (вул. Героїв Крут,6, м. Глухів або за тел.: (05444) 24199).