До дня пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 24.05.2023 16:32

Шановна Березівська громадо!

Щороку у третю неділю травня відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

Цвіт нації, мільйони талановитих, активних громадян сталінська влада оголосила «ворогами народу» та прирекла на тортури й страшну смерть у засланні.

21 травня – день глибокої скорботи. Ми згадуємо всіх, хто безвинно постраждав у ті страшні роки, хто загинув в застінках в’язниць і таборів, чиї долі були покалічені катами сталінського режиму. Розбудовуючи власну державу, ми повинні пам’ятати про кожен крок до незалежності, аби подібне не повторилося. Тож цього дня схилімо голови в глибокій жалобі за тими, хто став жертвою репресій.

На жаль, і нині сотні наших земляків перебувають у полоні агресора лише за прагнення бути вільною європейською нацією, жити у незалежній, демократичній державі.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Голова Березівської громади   Надія АРТЕМЕНКО